Koncem května se v nemocnici uskutečnil již tradiční Den zdraví. Děti z mateřských a základních škol si mohly na jednotlivých stanovištích procvičit své znalosti z oblasti lidského těla. Za splnění zadaných úkolů dostaly malou odměnu.